متن پیام تشکر آقای دکتر اسپید از همکاران

1.jpg 

 

باسلام خدمت همکاران محترم رادیولوژیست  و تشکر از ابراز محبت صمیمانه دوستان عزیزم

انتخابات ارکان سازمان نظام پزشکی کشور هر 4سال یکبار صورت می گیرد و به نوعی از انتخابات سیاسی کشور تأثیرپذیر بوده و یا بر روی فضای سیاسی کشور تأثیر می گذارد .

در این انتخابات، انتخاب رئیس کل سازمان و انتخاب گروه پزشکان شورایعالی از اهمیت ویژه و دشواری خاصی برخوردار است چراکه شخصیت های سیاسی و چهره های برجسته علمی در این عرصه فراوانند. انتخاب عضو کوچکی از جامعه بزرگ رادیولوژی کشور در این جمع، حاصل فعالیت بسیاری از دوستان در جامعه رادیولوژی و در نظام پزشکی های شهرستان ها در طی ادوار اخیر بوده است.

برخود واجب میدانم از دوستانی که در این مدت زحمت کشیده اند و فعالیت منسجم و مستمری را به منصه ظهور گذاشته اند قدردانی نمایم :

1- ریاست محترم انجمن رادیولوژی  استاد بزرگوارم دکتر جلال شکوهی و  اعضای محترم  هیات مدیره انجمن و دکتر صداقت، دکتر رادپور و .... که در طی این مدت به صورت فعال، هماهنگی های لازم را انجام داده و سبب پرشور شدن فضای انتخاباتی و رایزنی ها گردیده اند

2- عزیزانی که مسئولانه خود را در معرض رای قرار دادند، بخصوص استاد ارجمندم جناب آقای دکتر عامری که از دیرباز اینجانب را مورد تفقد خویش قرار داده و دوستان گرانقدرم جناب آقای دکتر ترکی و دکتر عزیزپور که کاندید شورایعالی شدند و...

3- از دوستانی که عضو مجمع عمومی سازمان بوده اند و از شب قبل از انتخابات و زمان مجمع عمومی فعالیت هماهنگ و منسجم و تلاش فراوان از خود نشان داده اند و سبب نمایش چهره ای محکم و استوار بهمراه بینش و آگاهی، از جامعه رادیولوژی کشور در مجمع و عرصه کشوری شدند بخصوص سرکار خانم دکتر رضوانی، دکتر زروندی، دکتر حیدری، دکتر رحمانی، دکتر ترجمان، دکتر عزیزپور، دکتر میران زاده، دکتر سادات، دکتر ابوطالبی، دکتر ترکی، دکتر خرم نژاد، دکتر طالبی و دکتر کوهی .

4- بر خود واجب می دانم از دوستانی که در مجمع های عمومی سنوات قبل به اینجانب اظهار لطف فرموده اند و سبب ساز این اتفاق مهم گردیده اند تشکر نمایم از دکتر کدخدازاده، دکتر ترکی، دکتر میران زاده، دکتر صداقت، دکتر افخمی، دکتر نظری، دکتر گودرزی، دکتر زارع، و  دکتر ادهمی عزیز و...

این انتخابات نشان دهنده انسجام گروهی و عزم راسخ جامعه رادیولوژی جهت ترمیم زخمهای کهنه وارد شده بر پیکره رادیولوژیستها می باشد و همانگونه که قبلا عرض نموده ام سنگینی بار این مسئولیت را بر دوش خویش احساس می نمایم و نیازمند کمک، همراهی و راهنمایی همه عزیزان می باشم. ان شاءالله بتوانم جوابگوی محبتهای شما باشم.

                                                                                                                                                                   دکتر علیرضا اسپید